HAKKIMIZDA

2009’DAN BU YANA…

Menesys Teknoloji; elektrik, elektronik, enerji ve güvenlik sektörlerindeki faaliyetlerine devam etmektedir.

Menesys Teknoloji; %100 yerli sermayeyle kurulmuş olup, ürünlerin gelişimi şirket bünyesinde yer alan AR-GE departmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Her biri alanında uzman kadrosuyla, gücüne güç katan Menesys Teknoloji bulunduğu alanlarda başarılı referanslara sahiptir.

Menesys Teknoloji; üretim faaliyetlerini ISO 9001 Kalite Yönetim, ISO 14001 Çevre Yönetim, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri Standartlarına uygun şekilde sürdürmektedir.

İleri teknoloji dizgi ve elektronik kapasiteye sahip firmamız büyük ölçekli ve kurumsal firmalara elektronik kart tasarım, üretim ve dizgi hizmetleri de vermektedir.

İç ve dış mekân led aydınlatma armatürleri, dekoratif aydınlatma ürünleri, özel tasarım aydınlatma ve dekoratif ürünlerin tasarımı, üretimi, projelendirmesi ve uygulaması yapılmaktadır.

Birçok resmi kurum, toplu konut, özel tesis, depolama alanları ve üretim tesisleri led aydınlatma uygulamaları gerçekleştirmiştir. Yeni yatırımlar ile sürekli gelişip büyüme ve dünya pazarında söz sahibi olma hedefleri bulunan firmamız için müşteri memnuniyeti, ekonomik fiyat ve kaliteli ürün önemli prensiplerimizdir.